Proteglog vikenda je završilo i 3. kolo jesenske lige!
Na jesenskoj lizi su nastupili naši plivači od mlađih kadeta do seniora te smo u 3 kola popravili brojne klubske rekorde i isplivali sve potrebne norme za Državno prvenstvo Hrvatske koje se održava od 21. do 23. 12.2017. u Rijeci!
Osim dobrih rezultata i ostvarenih ciljeva neki od Neverića su uspjeli skupiti dovoljan broj bodova u svojoj kategoriji te su osvojili brojna odličja! U kategoriji mlađih kadetkinja imamo 1. Luciju Grgurić i 3. Miu Matulić! U kategoriji mlađih juniora Luka Ružić je zauzeo 1. mjesto! Paola Pulić je završila treće kolo kao 3. juniorka! U seniorskoj ženskoj konkurenciji, 3. mjesto je zauzela naša Petra Šunjić,a u seniorskoj muškoj postolja su se popunila bojama Nevere! I tako je u seniorskoj muškoj kategoriji 1. Anton Hrvatin,2.Matteo Sošić i 3. Teo Ranić,svi uzor i primjer kao sportaši, ali i kao studenti/učenici, mlađim generacijama našega kluba!