09. i 10. lipnja, naši su natjecatelji nastupili na međunarodnom mitingu „GRAD PRIX ZLATNI MEDVJED“.

34919501_1821816847840997_8690118775808196608_n
Ujutro su se plivale kvalifikacije, a popodne finalne utrke u koje su se svi naši natjecatelji uspjeli plasirati.
Finalne utrke su se održavale u 3 kategorije, a samo A finalisti (seniorska konkurencija) su imali mogućnosti osvojiti medalju.
Na natjecanju u nastupile naše plivačice:
 Edda Škorić koja se je u A finale plasirala na 200 leđno i 100 leđno gdje je zauzela izvrsno 3. mjesto te na 200 mješovito gdje je završila utrku na 7. mjestu.
Paola Pulić koja je A finale izborila u svim disciplinama koje je plivala (50 i 100 slobodno i 50 i 100 leptir) te je na 50 slobodno i 50 leptir osvojila 3. mjesto!
Tea Matulić se je u A finale plasirala na 50 i 100 prsno te u C finale na 50 slobodno gdje je isplivala osobni rekord! Na 50 prsno tea je bila sveukupno 7. ali 3. po rezultatu u kategoriji ml. Juniora te na 100 prsno sveukupno 5. i također 3. u kategoriji ml. Juniora!
Mihaela Vještica  je također isplivala svoja najbolja vremena te se je na 50, 100 i 200 leđno plasirala u A finale kao i na 50 leptir. 50 leptir je u A finalu završila kao 4. ml. Juniorka isto kao i 200 leđno, ali zato je u konkurenciji mlađih juniora na 50 i 100 leđno bila 3.!
Od plivača su nastupali Matko Mrakovčić koji se je također plasirao u A finale na 50 prsno gdje je završio na 8. mjestu u konkurenciji seniiora, Matija Barić se je na 50 prsno plasirao u A finale i na 200  i 100 prsno u B finale.
I Dominik Roje je isto izvrsno plivao te se na 50, 100 i 200 slobodno plasirao u B finala!
Naš ml. Junior Luka Ružić je isplivao normu za državno prvenstvo na 50 slobodno a sve trke koje je plivao se je također uspio plasirati u B i C finala!