Naši stariji natjecatelji su protekli vikend nastupali na međunarodnom plivačkom mitingu „Miting Mladosti“.
Predstavljali su nas Paola Pulić, Tea Matulić, Mihaela Vještica u konkurenciji plivačica te Anton Hrvatin, Dominik Roje i Ivor Vid Tibljaš u konkkurenciji plivača!
Sveukupno smo osvojili 8 medalja od čega je 2 zlata i 2 srebra osvojio Anton Hrvatin u seniorskoj konkurenciji te je 3 zlata i 1 broncu osvojila Mihaela Vještica u konkurenciji mlađih juniora.
Svi naši predstavnici su dali sve od sebe i otplivali su odlične utrke!
Paoli Pulić su finala izmakla za dlaku, ali ona je odradila dobar posao i bez predaje je isplivala sve utrke!
Ivor Vid Tibljaš je u svim utrkama popravio najbolja vremena i time potvrdio da ozbiiljno odrađivanje treninga ima pozitivan efekt. Tea Matulić je izborila B finale te nam niti u jednom trenutku nije dozvolila da nam bude dosadno, dok je Dominiku promaklo 3. mjesto u juniorima za samo 1 stotinku sekunde!
Ovim nastupima smo još jednom pokazali da su nam plivači na dobrom putu uoči priprema za Državno prvenstvo!
BRAVO SVIMA I SRETNO U NASTAVKU PRIPREMA!