Zadnjeg vikenda u lipnju održano je Regionalno prvenstvo mlađih kadeta i početnika na kojem je Nevera nastupila u oslabljenom sastavu budući da je većina djece već krenula na ljetni odmor.

Među najupornijima, u kategoriji mlađih kadeta najviše su se istakli Dominik Roje i Luka Ružić. Najbolji Dominikov plasman bio je 8. mjesto na 400 m slobodno, a u utrci 200 m mješovito za čak 8 sekundi popravio je svoj klupski rekord. Luka je nastupao s godinu dana starijim dječacima i kad bismo računali konkurenciju rođenu 2002. godine, na 100 m slobodno i 200 m mješovito zauzeo bi 2. mjesto, a na 400 m slobodno 3. mjesto.

Najuspješnija naša početnica bila je Nika Katić koja je, također u kategoriji godinu dana starijih djevojčica zauzela 17. mjesto (4. u 2005. god.) na 50 m slobodno. Niko Čubranić bio je najuspješniji početnik s 11. mjestom na 50 m leđno i novim klupskim rekordom u toj diciplini.