U subotu, 23.02.2013. završilo je posljednje od pet natjecanja Zimskoga kupa Regije 2 (Primorsko-goranska, Istarska, Ličko-senjska, Karlovačka Županija) na kojem su vrlo uspješno nastupili i naši plivači i plivačice. Natjecatelji kategorija od mlađih kadeta do seniora mogli su se okušati u svim plivačkim disciplinama, a svakome su bodovana po dva najbolja rezultata s pojedinog natjecanja.

Trostruka pobjeda u apsolutnoj kategoriji za plivačice pripala je našem klubu, slavile su Nika i Eni Perčić te Iva Deranja, koja je, uz to, u juniorskoj konkurenciji zauzela 1. mjesto. Svima trima najviše je bodova donio rezultat na 100 m slobodno, Nika je isplivala 1:03.89, Eni 1:04.16, a Iva 1:07.87, što ih je uz svestranost dovelo i do pobjede. Inače, za Neveru je na ovom natjecanju nastupilo pedesetak natjecatelja koji su ukupno otplivali 270 utrka i u njima većinom popravili svoje najbolje rezultate i većinu klupskih rekorda.