20170409_120242 Na ovogodišnjem Mini Grand Prixu, „Festivalu plivanja“, održanom u Zagrebu 08. i 09.04.2017.godine, među vrlo jakom konkurencijom, naše su kadetkinje i ml.kadetkinje pokazale odlično plivanje i snagu volje kojom su isplivale svoja najbolja vremena i osvojile nekoliko medalja.
Kadetkinja Mihaela Vještica popravila je svoja najbolja vremena, a medalja joj je za nekoliko desetinki  izmaknula iz ruke na 100m leđno, gdje je zauzela odlično 4.mjesto s vremenom 1:13.73. Lucija Grgurić se na postolje popela dva puta: na 100m prsno (1:31.63) zauzela je 2.mjesto u svojoj kategoriji i osvojila srebrenu medalju. Do kadetske A norme nedostaje joj još svega nekoliko desetinki. Na 200m mješovitim stilom zauzela je 3.mjesto i brončanu medalju. 20170408_140333Erika Pleše, odličnim je plivanjem poboljšala svoj rezultat na 100m prsno, 200l, 100sl i 100 leđno. Mia Matulić izvanrednom borbom i odlučnošću osvojila je srebrenu medalju na 100m leđno i s vremenom od 1:20.86 došla nadomak A norme za kadete. Odličnom bornom na 200m leđno zauzela je 4.mjesto u svojoj kategoriji. Maja Vrkić i Viktoria Olić svojim su nastupom doplivale do ponajboljih rezultata.
Za kraj možemo reći, bravo djevojke! Pokazale ste da imate hrabrosti! Da imate srca! Da imate volje! Da ste ustrajne, da ne odustajete lako! Da dajete sve od sebe! Ponos ste svih nas! I kako kaze trener Andrej “buducnost Nevere i uzor mladjima”. Ugodno ste drustvo i divna ekipa! Navijajte i dalje jedni za druge. 20170409_143819