Na 5. Mitingu za najmlađe u organizaciji PK Rijeka, prethodnu je subotu, 27.lipnja, u jutarnjem dijelu nastupilo i petero naših plivača i plivačica. Mihaela Vještica nastupila je na 100m leptir i 100m leđno. U obje, odlično otplivane utrke, doplivala je do postolja: na 100m leptir zauzela je 2. mjesto i srebrenu medalju, dok je na 100m leđno zauzela 3.mjesto u svojoj kategoriji. U utrci na 100m leptir nastupio je i naš Leo Rubeša koji je odličnim plivanjem popravio vlastiti rekord. Na 100m leđno nastupile su i naše plivačice Erika Pleše i Mia Matulić. Erika je isplivala svoj najbolji rezultat u ovoj disciplini i tako došla do 1.mjesta i zlatne medalje u svojoj kategoriji. Odmah do nje, na postolju, našla se i Mia, koja je zauzela 2.mjesto u istoj kategoriji. Ivor Vid Tibljaš, plivao je utrku na 100m leđno na kojoj je popravio  vlastiti rekor. Bravo cure! Bravo dečki!

Bravo Mihaela, bravo Erika, bravo Mia, bravo Leo, bravo Ivor!