Protekli vikend je naša ekipa s isplivanim seniorskim normama nastupila na „Otvorenom prvenstvu Hrvatske i Slovenije“.
Boje Nevere je zastupalo 9 plivača u pojedinačnim trkama i troje koji su se pridružili u štafetnim utrkama.
Od 20 pojedinačnih utrka plivači i plivačice Nevere su se plasirali u 19 finalnih utrka i osvojili sveukupno 9 medalja što u štafetama što pojedinačno!
Finala su označena najviše zlatom Edde Škorić na 200 leđno te srebrom u otvorenoj konkurenciji u istoj utrci i broncom na 100 leđno. Treba spomenuti kako su odlične utrke otplivale i Petra Šunjić koja je ostvarila i osobne rekorde te je zauzela 8.mjesto u državi na 100 prsno i 6.mjesto na 50 prsno, Paolu Pulić koja je kao 5.u državi završila utrku na 50 slobodno i 50 leptir. Nakon dugo vremena je za nas nastupila i Sara Kauzlarić koja je odlično isplivala svoju utrku na 50 prsno! Svakako treba spomenuti Teu Matulić, mlađu juniorku koja se svojim nastupom na 50 prsno i osobnim rekordom uspjela kvalificirati u 16 najjačih u državi te Mihaelu Vješticu, kadetkinju, koja je svojim osobnim rekordom na 100 slobodno (01:02.92) doprinijela ženskoj štafeti u osvajanju medalja!
Dečki su također pivali na razini iznad očekivanog i gotovo su svi isplivali osobne rekorde!
Tako je Anton Hrvatin stvario 7. mjesto u RH na 100 leptir! Matteo Sošić je svojim nastupom na 200 leđno zauzeo 6. mjesto u Hrvatskoj! Matija Barić, junior, koji je popravio svoj osobni rekord na 400 mješovito i u finalu isplivao utrku za 05:54.84, dok je na 200 mješovito s isplivanih izvanrednih 02.17.41 zauzeo 5.mjesto u Hrvatskoj u obje discipline! Matko Mrakovčić je osobnim rekordom na 50 prsno (30.85) zauzeo 12.mjesto! Štafetnim utrkama su doprinjeli odličnim nastupom i  ml.juniori Luka Ružić i Dominik Roje!
Što se tiče štafetnih utrka, djevojke su na 4×100 slobdno u sastavu: Paola Pulić,Petra Šunjić,Mihaela Vještica,Edda Škorić s vremenom 04:09.57 zauzele 3.mjesto u RH te 3.mjesto u otvorenoj konkurenciji. U štafeti 4×100 mješovito u sastavu: Edda Škorić,Petra Šunjić,Paola Pulić,Mihaela Vještica s vremenom  04:37.83 zauzele, također, 3. Mjesto!
Dečki su, također, doplivali do postolja na 4×100 slobodno. Štafeta u sastavu: Matija Barić,Matko Mrakovčić,Dominik Roje,Anton Hrvatin osvojila je 3.mjesto u Hrvatskoj s vremenom 03:50.23. Dečki su, također, u štafeti 4×100 mješovito u sastavu: Matteo Sošić,Luka Ružić,Matija Barić,Dominik Roje sa vremenom 04:23.41 osvojili 2.mjesto u RH te 3. u otvorenoj konkurenciji!

Čestitke svima na odličnim rezultatima i osvojenim plasmanima!