Na Državnom prvenstvu za dobne kategorije koje je održano u Zagrebu od 29.07. do 01.08.2017. plivači Nevere postigli su veliki uspjeh i ostvarili 20170730_193054nekoliko zapaženih rezultata!

Tako je naša plivačica Edda Škorić osvojila 1. mjesto u ml.seniorskoj konkurennciji na 200 leđno i 4.mjesto na 100 leđno, Petra Šunjić je zauzela 2. mjesto u ml.seniorskoj konkurenciji na 50 prsno, Paola Pulić u cilj je ušla kao 4.na 50m leptir, a na 50 slobodno kao 7. u konkurenciji juniorki!
Od plivača, Matko Mrakovčić otplivao  je svoj nabolji rezultat i zauzeo 3.mjesto u juniorskoj kategoriji na 50 prsno! U istoj disciplini, Mario Ban zauzeo je 6. mjesto u juniorskoj kategoriji, a Matija Barić 8.mjesto. U disciplini 100 prsno Matko Mrakovčić doplivao je do 7.rezultata, dok je Matija Barić završio kao 8.u kategoriji juniora. U ml.juniorskoj konkurenciji, Dominik Roje zauzeo je 5.mjesto na 50 slobodno i 6.mjesto na 100 slobodno!

Vrijedi napomenuti da su za naš klub nastupali i Luka Ružić, Tea Matulić i Mihaela Vještica te su svi isplivali dobre utrke i ostvarili svoje osobne rekorde!

!!!Čestitke svima i sretno u novoj sezoni!!!