I ove smo godine nastupili na natjecanju „Sv.Patrik“, mitingu za najmlađe u organizaciji pk Novi Zagreb, koji se održao 17. i 18. ožujka, 2018. Natjecanje se odvilo u 2 dijela: subota (godišta 20020180317_1549476. i 2007.) i nedjelja (godišta 2008. i 2009. i ml.). Nastupili smo s ukupno 37 plivača i plivačica.  U konkurenciji od ukupno više od 800 natjecatelja, naši su plivači/ice pokazali svoja umijeća dobrog plivanja. Dali su sve od sebe da isplivaju svoja ponajbolja vremena, ali i da tehnički odrade utrku onako kako su to vježbali na treninzima. Najuspješnija, u subotu, bila je Lucija Grgurić (06) koja je utrku na 50m prsno završila na 1.mjestu, dok je na 50m leptir osvojila brončanu  medalju. Bila je vrlo dobra i u ostalim utrkama te su joj isplivana vremena donijela 3.20180317_163200mjesto u ukupnom poretku. Za Neveru su nastupili i Mia Matulić, Erika Pleše, Maja Vrkić, Gea Ivančić, Leona Marić, Frida Vučak, Laura Čurin, Iva Sinožić, Rebecca Maslović, Lovro Pandža, Filip Stanišić, Mario Rigatti i Boris Botica.

Nedjeljni dio, također, je prošao vrlo uspješno. Naši najmlađi natjecatelji hrabro su odradili svoje utrke, a neki od njih su se po prvi put upustili u pravo nat20180317_163958jecanje. Najuspješniji početnici bili su Mate Grgurić (08), koji je sve svoje utrke završio kao pobjednik i osvojio zlatne medalje (25m leptir, 25m leđno, 25m prsnom 25m slobodno),a vremenom 18.06 postavio je i novi rekord Mitinga na 25m prsno. Odlična vremena donijela su mu ukupno 1.mjesto u svojoj kategoriji. Noan Baćić (08) bio je odličan na 25m leptir (2.mjesto) i 25m slobodno (2.mjesto), dok je na 25m leđno završio kao četvrti. U ukupnom poretku, pehar mu je izostao za svega tri desetinke. Odlični su bili i Borna Barac, Mateo Marijanić, David Grbac, Josip Krga, Ivan Bjelanović, Roko Kojundžić, Nicolas Hanušić, Filip Šangp, Adrian 20180318_134704G herliza, Fran Soldatić, Manuel Džankić, Borna Gudac, Emanuel Bogmić, Filip Pavić te početnice Veronika Maslović, Anastazija Vukelić, Leona Martinac, Debora Pehar, Paula Nižić, Anđela Smilović, Mia Kontić.

Naši su plivači odlično plivali i u štafetnoj utrci 8x25m slobodno u sastavu: Noan Baćić, Veronika Maslović, Mate Grgurić, Debora Pehar, Filip Šango, Leona 20180318_140315Martinac, Adrian Gherliza i Mia Kontić.

Čestitamo svima na odličnim rezultatima i na iskazanom trudu. Pokazali ste, iako su nekima ovo bile prve utrke, veliku hrabrost i spremnost za buduće.20180318_140355