Iza nas je još jedno uspješno odrađeno natjecanje, Kantrida kup za najmlađe!

07.12. smo nastupili sa 26 plivača i plivačica  na Kantrida kupu na bazenima Kantrida.
Ovog puta je naglasak bio na najmlađe natjecatelje, a nastupili su Dominik Bogmić, Borna Barac, Dario Ferković,Josip Krga, Mate Grgurić, Mateo Marijanić, Noan Baćić, Filip Šango, Ivan Grkinić, Jan Ferković, Borna Gudac, Emanuel Bogmić, Filip Pavić, Karlo Gobić, Lorenzo Stanišić, Manuel Džankić, Sven Bačić, Adrian Varelija, Anastazija Vukelić, Petra Mance, Anđela Smilović, Debora Pehar, Ema Mohorovičić, Leona Martinac, Veronika Maslović i Mia Kontić.

Plivale su se sve 4 tehnike po 100, 50 i 25 m zavisno o uzrastu djece. Petra Mance je slavila po ukupnom zbroju bodova iz sve 4 utrke u ženskoj kategoriji dok je Mate Grgurić bio nauspješniji plivač u muškoj kategoriji. Osim ukupnih pobjeda osvojili smo i puno medalja, tako je Petra Mance osvojila 3 zlata (100 leđno, 100 slobodno i 100 mješovito) i 2 srebra ( 100 prsno i 100 leptir), Mia Kontić je 3 puta osvojila zlato ( 25 leptir, 25 leđno i 25 slobodno) te 1 srebro ( 25 m prsno). U muškoj konkurenciji Dominik Bogmić osvojio je 1. mjesto na 100 prsno, Mate Grgurić je isplivao u 4 utrke 4 rekora mitinga i osvojio zlato 5 puta ( 50 leptir, 50 leđno, 50 prsno, 50 sloboddno i 100 mješovito), a Noan Baćić je osvojio 4 srebra(50 leptir, 50 leđno, 50 slobodno i 100 mješovito) i 1 broncu( 50 prsno).

Sveukupno smo osvojili 20 odličja i isplivali puno dobrih rezultata te time zadovoljni završili sa natjecanjem.